Яка абразивність підходить для якихось нігтів або як вибрати правильно пилочку

  • Яка абразивність підходить для якихось нігтів або як вибрати правильно пилочку

Незалежно від того майстер ви манікюру чи ні – у будь-якої жінки в косметичці лежить пилочка для нігтів. Це як невід'ємний аксесуар.

Асортимент пилок просто вражає: скляна, паперова, металева, лазерна... А також їх розрізняють формою: пряма, півмісяць, бумеранг, фігурні...

Сьогодні ми хочемо розповісти про лазерні пилки, оскільки вони одні з найпопулярніших пилок, а пилка - це must have кожної дівчини.

Абразивність, що це?

Абразивність показує ступінь жорсткості пилки, тобто якась робоча поверхня, від вибору залежить швидкість обробки нігтя, якість манікюру, а також безпека манікюру.
Абразивність вимірюється у гритах. Цей показник означає концентрацію шорстких частинок на одиниці поверхні пилки. Чим менший цей показник, тим жорсткіша пилка.

Вибираючи пилочку, ви повинні визначитися для яких цілей вам вона потрібна, які нігтики ви оброблятимете. Оскільки обробка натурального нігтя вимагає пилки з високим показником абразивності, а для штучних відповідно з низьким.

Для того, щоб зрозуміти яку абразивність пилка, просто варто подивитися на напис, який вказаний на інструменті:

  • 100 - дуже жорстка - для штучних нігтів надання довжини

  • 150 - жорстка - для штучних нігтів надання форми

  • 180 - середньої жорсткості - підходить для натуральних нігтів та штучних нігтів

  • 240 - дрібніше середньої - для шліфування натурального нігтя та запила штучного

  • 320 - м'якше середньої - для шліфування та завершення опила нігтя

    Всі абразивності, які йдуть вище - це шліфувальники , за допомогою них ви можете підготувати нігтьову пластину до полірування або навіть надати блиску.

Часто такі пилки йдуть комбіновані з різною абразивністю на двох сторонах, тому ви зможете вибрати собі відповідний для вас варіант.

Ці пилки вважаються одними з найбезпечніших, але єдиним мінусом, ви не зможете їх мити, але за допомогою розпилювача можна їх обробити дезінфікуючим засобом.

Важливо! Кожна пилка має бути індивідуальною для кожного клієнта.
Але благо того, що для майстрів манікюру є варіант використання змінного файлу , який клеїться на спеціально виготовлену металеву пилку . Це економічно вигідно та безпечно для клієнта.

4 правила пилочки для нігтів

1. Спилювати нігтики потрібно строго в одному напрямку, оскільки хаотичні рухи можуть пошкодити і розшарувати нігтьову пластину, а під час надання форми вільний край потрібно підпилювати від куточка до центральної частини, при цьому інструмент потрібно тримати під невеликим кутом.

2. Підпилювати нігтики можна не частіше ніж раз на тиждень, саме стільки нігтю потрібно часу для відновлення після процедури.
3. Полірування натурального нігтя має бути не частіше ніж раз на місяць - інакше нігтьова пластина може витончитися 4. Не обробляйте вологі нігті.


Після кожної процедури обов'язково живіть шкіру навколо нігтьової пластини спеціальними оліями. І нехай ваші нігтики будуть здорові, а пилки підібрані правильно!


12/02/2020 13:23:18
0
1143

Коментарі:

Увага: HTML символи заборонені!